Zomerbarbecue (zomer 2014)

Op veler verzoek organiseren we weer een traditionele barbecue voor de leden van Wijkvereniging Velletri. De BBQ is gepland vanaf . We hopen op goed weer en een gezellige samenkomst van jong tot oud. U komt toch zeker ook?
Wanneer avond 2014
Hoe laat uur
Wie Alleen voor leden van Wijkvereniging Velletri
Waar Kleuterspeelplein basisschool De Klinkert
Kosten nog niet bekend
Opgeven Alleen d.m.v. inschrijving tot uiterlijk …. (ivm inkoop).
Let op !

De inleveradressen staan op het inschrijfformulier. Svp gepast betalen bij inschrijving. U ontvangt daarna een betaalbewijs (voucher) waarmee u tijdens de zomerbarbecue per persoon een BBQ-kaart kunt afhalen en uw maaltijd kunt gaan nuttigen.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

*